Skip to content Skip to footer


Od ponad 10 lat z sukcesami prowadzę kilka firm z różnych branż. Wspieram innowacyjne projekty, które zdobywają coraz szersze grono lojalnych klientów. Rozwijając grupę eXtreme Design System, dogłębnie poznałem świat marketingu i przedsiębiorczości. Moimi doświadczeniami chętnie dzielę się z innymi.

Biorę udział w szkoleniach, konferencjach, konsultacjach czy wszelkiego rodzaju spotkaniach z osobami, które poszukują efektywnych sposobów na doskonalenie prowadzonej działalności. Wskazuję aktualne trendy ze świata marketingu, opowiadam o zarządzaniu biznesem i motywuję do nieustannego rozwijania firm. Pomagam również w znalezieniu rozwiązań najpowszechniejszych problemów, z którymi na co dzień zmagają się przedsiębiorcy. Jeśli organizujesz szkolenie lub konferencję, z przyjemnością udzielę wsparcia Twojemu przedsięwzięciu w roli prelegenta.

Organizuję także autorskie szkolenia, na które serdecznie zapraszam. Informacje o najbliższych spotkaniach możesz znaleźć na mojej stronie internetowej.