Współpraca

Zapraszam do współpracy przedsiębiorstwa zmagające się z dowolnymi problemami lub wątpliwościami z zakresu zarządzania lub marketingu. Zapewniam wsparcie w obszarze optymalizacji procesów biznesowych dotyczących codziennego funkcjonowania firmy, jak i pozyskiwania nowych klientów. Korzystając z wiedzy nabytej w ciągu wielu lat aktywnej obecności w branży, pomogę również w znalezieniu oraz wdrożeniu strategii działania w sytuacji kryzysowej.

Współpracuję z przedsiębiorcami reprezentującymi rozmaite branże od deweloperów po agencje reklamowe. Dzięki towarzyszącym mi od początku kariery pragnieniom: nabywania doświadczenia, gromadzenia wiedzy oraz rozszerzania zakresu działań, dzisiaj mogę zaoferować Państwu wszechstronne usługi. Kontakty nawiązane podczas pracy w branży oraz piastowanie stanowiska CEO w Grupie eXtreme design system sprawiają, iż w każdej chwili mam możliwość konsultacji problemu z fachowcami o rozmaitych specjalizacjach, co daje gwarancję rozwiązania każdego problemu.

Zachęcam również do skorzystania ze szkoleń, podczas których pokazuję Państwu, jak samodzielnie rozwijać biznes, promować firmę oraz radzić sobie w sytuacjach z pozoru beznadziejnych. Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych.