Współpraca

Współpraca

Z naszych usług korzystają zarówno biura nieruchomości, deweloperzy, firmy zainteresowane pozycjonowaniem, reklamą czy budowaniem wizerunku, jak również osoby indywidualne.

Grupa eXtreme design sytem od lat dostarcza potencjalnych Klientów każdemu, kto wierzy w nasze możliwość i decyduje się na skorzystanie z usług naszej firmy. Stały rozwój i poszerzanie zakresu działalności przekłada się na wzrost zainteresowania naszą marką.

Aby dołączyć do grona naszych Partnerów i mieć możliwość korzystania z naszych usług lub produktów to zapraszam do kontaktu.

Kariera

Jeżeli jesteś osobą, którą wyróżnia niestandardowe, innowacyjne myślenie i czujesz, że Twój wkład byłby dla naszego zespołu dodatkowym bodźcem do działania to zapraszamy do kontaktu! Grupa eXtreme design system zapewnia pracę w przyjemnej i niepowtarzalnej atmosferze, w grupie młodych ludzi kierujących się w swoim życiu przede wszystkim pasją. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci pracę przy ciekawych projektach marketingowych i przede wszystkim dajemy Ci możliwość rozwoju osobistego.