Zarządza markami

Obecnie jesteśmy właścicielami kilkunastu rzetelnych firm. Wspieramy innowacyjne projekty. #inwestycjexds

 

Walczymy na linii frontu innowacyjnej reklamy. Media Project Group jest jednym z liderów dostarczających medialne rozwiązania dla firm i osób prywatnych.

Zakres działań to m.in.: projektowanie stron internetowych, wsparcie reklamowe odnośnie sprzedaży i wynajmu nieruchomości, identyfikacja wizualna, ogłoszenia motoryzacyjne, budowanie wizerunku przedsiębiorstwa i fotografia to tylko te najbardziej standardowe. Naszą największą satysfakcją jest efektywność realizacji poszczególnych zleceń, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Naszym celem jest tworzenie i wcielanie w życie skutecznych koncepcji, które owocują biznesowym powodzeniem naszych Kontrahentów.

Agencja Nieruchomości Keytodreams.pl, funkcjonująca również pod szyldem Kluczdomarzeń.pl swoje usługi kieruje zarówno do osób prywatnych, jak również do deweloperów i firm.

Obsługa sektora Social Media. Marketing społecznościowy, obsługa profilu facebook, publikacje społecznościowe, aplikacje dedykowane.

Profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem to nieoceniona pomoc w prowadzeniu własnej firmy – zarówno tej lokalnej, jak i o zasięgu globalnym. Niebezpieczeństwa i ryzyko są podobne. Różnią się tylko skalą.

Jako marka Lion’s Care zapewniamy kompleksowe wsparcie dla Ciebie i Twojego biznesu. Głównymi obszarami naszych działań są obsługa prawna, doradztwo strategiczne, a także usługi concierge – wszystko w segmencie premium.