Zarządza markami

paleta - xds

Grupa eXtreme design system funkcjonuje na rynku już od kilku lat. Na chwilę obecną jesteśmy właścicielami Media Project Group, sklepu odzieżowego – obuwniczego i hurtowni XTREND, agencji nieruchomości Keytodreams.pl występującej również pod szyldem Kluczdomarzeń.pl, serwisu ogłoszeń lokalnych deili.pl, portalu z branży jednorazowych zapytań ofertowych mailing4u.pl, systemu antyplagiatowego Plagiatnever.pl oraz hostingu plików Massivedrive.pl

paleta - mpg

Walczymy na linii frontu innowacyjnej reklamy. Media Project Group jest jednym z liderów dostarczających medialne rozwiązania dla firm i osób prywatnych.

Zakres działań to m.in.: projektowanie stron internetowych, wsparcie reklamowe odnośnie sprzedaży i wynajmu nieruchomości, identyfikacja wizualna, ogłoszenia motoryzacyjne, budowanie wizerunku przedsiębiorstwa i fotografia to tylko te najbardziej standardowe. Naszą największą satysfakcją jest efektywność realizacji poszczególnych zleceń, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Naszym celem jest tworzenie i wcielanie w życie skutecznych koncepcji, które owocują biznesowym powodzeniem naszych Kontrahentów.

paleta - xtrend

Sklep z odzieżą oraz obuwiem. Nasz towar oferowany jest w przystępnych cenach, dodatkowo wyróżnia się doskonałą jakością. Prowadzimy zarówno sprzedaż stacjonarną, jak również internetową. Odzież importowana jest z takich krajów jak Francja czy Włochy.

paleta - keytodreams

Agencja Nieruchomości Keytodreams.pl, funkcjonująca również pod szyldem Kluczdomarzeń.pl swoje usługi kieruje zarówno do osób prywatnych, jak również do deweloperów i firm.

paleta - deili

Obsługa sektora Social Media. Marketing społecznościowy, obsługa profilu facebook, publikacje społecznościowe, aplikacje dedykowane.

paleta - mailing4u

Mailing4u.pl to marka oferująca usługi z zakresu eMail marketingu. Proponujemy Państwu wysyłkę zapytań ofertowych, przygotowywanie oraz administrowanie bazami danych oraz fachowy konsulting.

paleta -plagiat

System antyplagiatowy Plagiatnever.pl – dostarczamy rozwiązania antyplagiatowe dla działu edukacji, przedsiębiorstw oraz użytkowników indywidualnych.

paleta-lioncare1

Profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem to nieoceniona pomoc w prowadzeniu własnej firmy – zarówno tej lokalnej, jak i o zasięgu globalnym. Niebezpieczeństwa i ryzyko są podobne. Różnią się tylko skalą.

Jako marka Lion’s Care zapewniamy kompleksowe wsparcie dla Ciebie i Twojego biznesu. Głównymi obszarami naszych działań są obsługa prawna, doradztwo strategiczne, a także usługi concierge – wszystko w segmencie premium.

paleta - massivedrive.pl

Massivedrive.pl to przede wszystkim możliwość szybkiego wgrywania i udostępniania plików dla swoich znajomych lub innych, zainteresowanych osób. Cała operacja przesyłania pliku jest niezwykle prosta. Wystarczy na stronie głównej wybrać z dysku interesujący nas plik, wgrać go na nasz serwer a następnie udostępni go poprzez specjalny odnośnik w naszym serwisie.